Naturalny środek na potencję

Miejsce na męskie dyskusje nie powiązane z głównym nurtem forum

Naturalny środek na potencję

Postprzez Bysior » Śr lis 18, 2015 21:49

Szukam naturalnego środka na potencję.Nie wiem, kolega mówił mi o IQman. To dobry wybór?
Bysior
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt lis 17, 2015 16:55

Postprzez » Śr lis 18, 2015 21:49

 

Re: Naturalny środek na potencję

Postprzez Hanka » Cz gru 17, 2015 21:03

Mój mąż stosował Iqman i nie ukrywam,że teraz jesteśmy bardzo zadowoleni...
Hanka
 

Re: Naturalny środek na potencję

Postprzez Marek » Wt sie 02, 2016 13:03

Moim zdaniem na dzień dzisiejszy wybór iqman jest opcją optymalna, jeżeli ktoś ma problemy z erekcją. Ja stosowałem go przez 3 miesiące i dzisiaj jest już wszystko idelanie... a wczęsniej byłem szczęśliwy jak wychodziło co 10 raz...
Marek
 

Re: Naturalny środek na potencję

Postprzez Heniek » N paź 23, 2016 19:20

Moim zdaniem nie ma lepszego rozwiązanie jak zastosowanie IQman
Heniek
 

Re: Naturalny środek na potencję

Postprzez Marcin Q » N lis 20, 2016 18:44

Moim zdaniem IQman jest jak najlepszym rozwiązaniem, sam stosowałem te tabletki i faktycznie różnica na plus potężna
Marcin Q
 

Re:Naturalny środek na potencję

Postprzez Furiat » Pt sie 04, 2017 17:43

Moim zdaniem nie ma lepszego środka od IQman. Ja kupiłem, brałem przez 3 miesiące i obecnie nie mam najmniejszych problemów z potencją
Furiat
 

Re: Naturalny środek na potencję

Postprzez Ireneusz » So lut 24, 2018 19:04

Ja kupiłem IQMAN. Działaja rewelacyjnie, poprawiają nie tylko libido u faceta, ale także zwiększają bardzo mocno potencje, i przedłużają stosunek. Zauważyłem tez ze mam więcej zabawy i większy wytryski. To naprawdę fajne jak człowiek widzi ze staje na wysokości zadania. Zresztą każdy facet powinien przecież stawać na wysokości zadania dla satysfakcji obu stron.
Ireneusz
 

Re: Naturalny środek na potencję

Postprzez Mati » Śr lut 28, 2018 18:34

Jak dla mnie iqman to jeden z najlepszych środków jakie można obecnie kupić w celu poprawy potencji i w sumie to wszystko. Sam stosowałem, wiec wiem jak dobre są efekty
Mati
 

Re: Naturalny środek na potencję

Postprzez Marek B » Pn mar 26, 2018 22:28

Bysior napisał(a):Szukam naturalnego środka na potencję.Nie wiem, kolega mówił mi o IQman. To dobry wybór?

Moim zdaniem nie ma lepszego. Polecam tylko kupowanie na oficjalnej stronie dystrybutora
Marek B
 

Re: Naturalny środek na potencję

Postprzez Wiktor » Pn maja 14, 2018 19:11

Moim zdaniem niczego lepszego od IQman nie znajdziesz./...
Wiktor
 

Postprzez » Pn maja 14, 2018 19:11

 


Powrót do Mężczyzna



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron

x