Jak zadowolić lepiej żonę?

Miejsce na męskie dyskusje nie powiązane z głównym nurtem forum

Jak zadowolić lepiej żonę?

Postprzez Forteca » Pt maja 22, 2015 19:51

Ostatnio stosowałem iqman zakupiony na http://iq-man.pl Środek jeżeli chodzi o erekcję spisał się znakomicie. Najbardziej podoba mi się to że żona teaz za każdym rzem dochodzi. WIec jak macie z tym problem, to spróbujcie mojego rozwiązania
Forteca
 
Posty: 6
Dołączył(a): So kwi 12, 2014 18:57

Postprzez » Pt maja 22, 2015 19:51

 

Re: Jak zadowolić lepiej żonę?

Postprzez Junak » Pt maja 22, 2015 19:58

Zgadzam się też stosowałem iqman i mam o jego skutecznosći jeżeli chodzi o poprawienie ereckcji i przez to zadowolenie żony jak najlepsze zdanie
Junak
 
Posty: 6
Dołączył(a): So kwi 12, 2014 10:16

Re: Jak zadowolić lepiej żonę?

Postprzez Iwona » Pt maja 22, 2015 20:29

A może po prostu polepszyć technikę? Owszem rozumiem skutecznośc tego rodzaju środków jak iqman wpływających na poprawienie erekcji, ale to ma sens jak komus erekcja siada, a nie jak żona nie jest zadowolona, bo do tego śłuży technika (nie umnijszając nic samiemu środkowi
Iwona
 
Posty: 8
Dołączył(a): So kwi 12, 2014 10:09

Re: Jak zadowolić lepiej żonę?

Postprzez Mirek » Pt cze 05, 2015 19:59

Ja również się zgadzam co do iqman, od czasu jak go stosowałem, to moja erekcja jest faktycnzie znacznie silniejsza, a przez co żona ma dużo bardziej odczuwalny orgazm
Mirek
 

Re: Jak zadowolić lepiej żonę?

Postprzez Genas » Pn lip 06, 2015 20:13

Ja swoją znacznie lepiej zadowalam, poprzez zwiększenie czasu samego seksu, a taką mozliwośc dalo mi zstosowanie przez 3 miesiace tabletek iqman. I tak jak wczśniej moja średnia to było okolo 10 minut, rak teraz nie schidze piniżej godziny
Genas
 

Re: Jak zadowolić lepiej żonę?

Postprzez Ireneusz » So lip 18, 2015 12:14

Po pierwsze tak ją zadowolić, by też faktycznie miała orgazm, a nie mysleć tylko o sobie. Macie problemy z czasem wytrysku? To też da się "naprawić" Sam miałem z tym problemy i u mnie idealnym rozwiązaniem okazało się zastosowanie iqman. Teraz i żona ma orgazm, i sam seks sprawia nam dużo więcej przyjemności i znacznie częściej się kochamy
Ireneusz
 

Re: Jak zadowolić lepiej żonę?

Postprzez Rysiek » Pn sie 24, 2015 18:38

Zgadzam się co do iqman, bo sam stosowałem i moja szanowna małżona, mówi mi, że obecnie jej odczucia a przez to i siła doznań, a w szczególności orgazmu, nie ma żadnego porównania, do tego co było wcześniej. Nie mniej największą jazdę ma, jak zaczynając pieszczę ją paluszkiem, póżniej przechodzimy do oralu, i dopiero wtedy mnie dosiada. Ale patrząc całościowo, na jej doznania i komentarze, to tak jakbym miał 2 życia, przed iqman i po iqman
Rysiek
 

Re: Jak zadowolić lepiej żonę?

Postprzez Wojtek » So wrz 05, 2015 16:19

Forteca napisał(a):Ostatnio stosowałem iqman zakupiony na http://iq-man.pl Środek jeżeli chodzi o erekcję spisał się znakomicie. Najbardziej podoba mi się to że żona teaz za każdym rzem dochodzi. WIec jak macie z tym problem, to spróbujcie mojego rozwiązania

Zgadzam się, ja też brałem te tabletki i obecnie żona ma za każdym razem orgazm, a wcześniej było raczej mniej niż więcej... :wink:
Wojtek
 

Re: Jak zadowolić lepiej żonę?

Postprzez Wiktor » Cz gru 17, 2015 21:08

Nam,bardzo pomogło zastosowanie IQman. I ja dużo lepsze mam odczucia,żona podobnie.Uważam,że jest to jeden z najlepszych środków jakie istnieją jeżeli chodzi o potencję
Wiktor
 

Re: Jak zadowolić lepiej żonę?

Postprzez MichałA » Wt gru 29, 2015 16:58

Zgadzam się z opinia co do Iqman. Jak najbardziej po tym jak zastosowałem te tabletki, to nasze współżycie odzyskało super blask
MichałA
 

Postprzez » Wt gru 29, 2015 16:58

 

Następna strona

Powrót do Mężczyzna



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron

x