Jakie środki na poprawienienie erekcji?

Miejsce na męskie dyskusje nie powiązane z głównym nurtem forum

Re: Jakie środki na poprawienienie erekcji?

Postprzez Piotr G » Wt lip 28, 2015 17:46

W moim przypadku jak najbardziej skutecznym się okazał preparat w postaci tabletek iqman. 3 miesiące i erekcja wróciła jak za dawnych młodych lat...
Piotr G
 

Postprzez » Wt lip 28, 2015 17:46

 

Re: Jakie środki na poprawienienie erekcji?

Postprzez igor » Pn sie 24, 2015 18:40

Zgadzam się bodaj z Piotem, też stosowałem iqman i uważam, ze obecnie nie ma lepszego środka wspomagającego potencję, jak właśnie ten
igor
 

Re: Jakie środki na poprawienienie erekcji?

Postprzez Karol » So wrz 05, 2015 16:25

Zdecydowanie, jeżeli chodzi o poprawę erekcji, to na pierwsze miesjce wysuwa się ze względu na skutecznosc iqman
Karol
 

Re: Jakie środki na poprawienienie erekcji?

Postprzez Adam » Wt paź 27, 2015 21:08

Również, ale z własnego doświadczenia zgodzam sie z opinia na temat iqman. Nie ma lepszego środka pod tym względem
Adam
 

Re: Jakie środki na poprawienienie erekcji?

Postprzez Karol » Pt lis 13, 2015 21:07

Jak dla mnie obecnie nie ma nic lepszego i skuteczniejszego jak iqman. W każdym razie u mnie tabletki te spełniły całkowicie swoją rolę
Karol
 

Re: Jakie środki na poprawienienie erekcji?

Postprzez Daniel » Cz gru 17, 2015 21:11

Moim zdaniem nie ma obecnie środka lepszego od tego co stosowałem czyli IQman
Daniel
 

Re: Jakie środki na poprawienienie erekcji?

Postprzez Igor » Wt sie 02, 2016 13:01

Moim zdaniem najskuteczniejszym i do tego opartym na naturalnych składnikach jest IQman.
Igor
 

Re: Jakie środki na poprawienienie erekcji?

Postprzez Seba » N paź 23, 2016 19:19

Moim zdaniem zastosowanie iqman jest najlepszym rozwiązaniem z możliwych. Ja w każdym razie jestem bardzo zadowolony z uzyskanych efektów
Seba
 

Re: Jakie środki na poprawienienie erekcji?

Postprzez zuzanka » So wrz 09, 2017 08:48

Nie wiem, czy jest sens szprycowania się jakimikolwiek preparatami. Może nie stajesz na wysokości zadania, bo do Twojego pożycia seksualnego wkradła się nuda? Jeśli tak, to znam na nią fenomenalny sposób. Chcesz się jej pozbyć? Zaopatrz się w masturbatory tenga, a gwarantuję że dadzą Ci to - czego potrzebujesz... Stosowanie gadżetów erotycznych podczas wspólnych zabaw może dać fenomenalne efekty...
zuzanka
 
Posty: 8
Dołączył(a): So lut 04, 2017 15:45

Re: Jakie środki na poprawienienie erekcji?

Postprzez Marko » Śr lut 28, 2018 18:47

Masz całkowitą rację, IQman jest bardzo skuteczny, mi on pomógł. A co do erekcji, bo o to głównie mi chodziło, to uważam, że jest to bardzo skuteczny środek, mi w każdym razie pomógł.
Marko
 

Postprzez » Śr lut 28, 2018 18:47

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mężczyzna



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron

x