Co na wieczór panieński?

Miejsce na damskie tematy odbiegające od głównego nurtu forum

Co na wieczór panieński?

Postprzez Majka22 » N lip 03, 2016 20:19

Jestem zaproszona po raz pierwszy na tego rodzaju imprezę...Chciałaby kupić jakiś śmieszny i figlarny upominek... I mam problem? Co bowiem kupuje się na tego rodzaju imprezy?
Majka22
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz lis 26, 2015 15:56

Postprzez » N lip 03, 2016 20:19

 

Re: Co na wieczór panieński?

Postprzez Marzena » N lip 03, 2016 21:21

Wszystko zależy od tego ile chcesz wydać i w jakich układach jesteś z przyszła Panną Młodą... Po prostu są rzeczy, których o ile nie łączy wa przyjaźń i bardzo dobre relacja nie wypada dawać... Ja nie miałam aż takiego problemu, bo do tej pory byłam na wieczorach panieńskich u bardzo dobrych przyjaciółek, z którymi przeżyło sie nie jedną przygodę... W kązdym razie ostatnio kupiłam wibrator i fikusne kajdanki z futerkiem w wszystko zapakowałam do bardzo gustownej skrzyneczki jaką udało mi się kupić na http://zachciankowo.eu Nie mniej wiem, że za około rok czasu czeka mnie wieczór panieński u kuzynki, u której na tego rodzaju 'zabawki" nie będę mogła sobie np pozwolić, patrząc na jej światopogląd. bo ją by to obraziło
Marzena
 

Re: Co na wieczór panieński?

Postprzez zuzanka » Pn cze 19, 2017 20:46

Wybierajcie akcesoria znanych i cenionych marek. Poczytaj, co proponuje Marc Dorcel na blogu www.secretplace.pl/blog/marc-dorcel-luksusowa-marka-gadzetow-erotycznych-b28.html a sie przekonasz, że warto wydać ciut więcej
zuzanka
 
Posty: 8
Dołączył(a): So lut 04, 2017 15:45

Postprzez » Pn cze 19, 2017 20:46

 


Powrót do Kobieta



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron

x