Prezent dla męża...

Miejsce na damskie tematy odbiegające od głównego nurtu forum

Prezent dla męża...

Postprzez Majka » N lip 03, 2016 20:27

Mąż ostatnio zgubił pamiątkowy i drogi zegarek... Wiem, że wiele dla niego znaczył i zdaję sobie sprawę, ze nawet jak odkupiłabym mu dokładnie taki sam - to nie było by to... Nie mniej chcę mu kupić też coś porządnego i mam problem... Ze wspólnego konta nie kupie, bo się zorientuję... Mam trochę swoich "zaskórniaków" ale nie jest to 15.000zł a tyle kosztuje taki o jakim ostatnio mi wspominał... Pożyczki w banku też nie wezmę, raz, że jak przedstawię obroty na koncie, to zażądają męża jako współwłaściciela, jak wezmę zaświadczenie z pracy (pracuję bardziej dla bycie między ludźmi niż dla samych zarobków na pół etatu, to mnie wyśmieją... Jakie mam możliwości?
Majka
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt lis 17, 2015 17:03

Postprzez » N lip 03, 2016 20:27

 

Re: Prezent dla męża...

Postprzez Iwona 33 » N sie 28, 2016 21:28

A zastanawiałaś sie nad pożyczką długoterminową ale nie z banku?
Iwona 33
 

Re: Prezent dla męża...

Postprzez Wioletta » Pn maja 14, 2018 19:20

Zaproś swoją najleszą koleżankę, którą ma otwarte podejście do seksu i zabawcie się w trójkę. Gwarantuę ci, ze tego rodzaju prezentu długo nie zapomni
Wioletta
 

Re: Prezent dla męża...

Postprzez meduza » Śr sie 07, 2019 12:03

A może warto byłoby zakupić eleganckie kubki z jakimiś fajnymi napisami? Ostatnio znajoma pokazywała mi oferty https://farrowdesign.pl . Oferują oni śliczne kubki na ślub i inne okoliczności. Warto tam zajrzeć. Myślę, że taki prezent byłby również strzałem w dziesiątkę.
meduza
 

Postprzez » Śr sie 07, 2019 12:03

 


Powrót do Kobieta



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron

x