Mężowi nie staje...

Dyskusja o środkach wzmacniających potencję

Mężowi nie staje...

Postprzez Dagmara » Pn mar 30, 2015 21:15

Mój mąż ma problemy z erekcją, dla mnie to nie aż taki problem, bo zawsze można zastosować inne techniki, nie mnej widzę, ze on jest coraz to bardziej spięty. W necie znalazłam skąpe informacje na temat preparatu Goman. Możecie mi polecić coś odpowiedniego, czy ten co napisałam jest dobry?
Dagmara
 
Posty: 3
Dołączył(a): So kwi 12, 2014 10:07

Postprzez » Pn mar 30, 2015 21:15

 

Re: Mężowi nie staje...

Postprzez Piotr » N kwi 12, 2015 22:09

Kup mu iqman, odczekaj z tydzień bądź dwa (zależy jak miął zaawansowany problem) i życzę miłej zabawy, bylebyście potomka od razu się nie dorobili...
Piotr
 
Posty: 3
Dołączył(a): So kwi 12, 2014 19:04

Re: Mężowi nie staje...

Postprzez Wojtek » Pn kwi 27, 2015 20:18

Kup mu iqman i naprawdę będzie po sprawie, sam miałem problemy z erekcją i wiem jak dobrze na mnie zadziałał ten środek. Powodzenia
Wojtek
 

Re: Mężowi nie staje...

Postprzez Tośka » N maja 03, 2015 21:00

Ja swojemu kupiłam, a właściwie będąc dokładną, to razem omówiliśmy sprawę, wybraliśmy preparat, on go zamówił, a ja odebrałam i opłaciłam u kuriera. Środek jaki wybraliśmy to iqman i jestem jak najbardziej z tego powodu zadowolona, bo w końcu mu normalnie staje i też mam coś z seksu
Tośka
 

Re: Mężowi nie staje...

Postprzez Andrzej » Pt maja 22, 2015 20:19

Kup mu iqman i po sprawie..., wiem bo sam stosowąłem i wiem jakie cudowne ma on działanie
Andrzej
 
Posty: 4
Dołączył(a): So kwi 12, 2014 19:03

Re: Mężowi nie staje...

Postprzez Iwona » Pt maja 22, 2015 20:35

Koś polecił ci iqman, wiele dobrego słyszałam o tym środku, choć jak na razie nikt z bliskich go nie stosowął, ale jeżeli chcesz znać moje zdanie, to ja bym spróbowała, bo w końcu czym ryzykujesz. albo nadal będzie zwis, albo będziesz miałą znów byczka w łóżku
Iwona
 
Posty: 8
Dołączył(a): So kwi 12, 2014 10:09

Re: Mężowi nie staje...

Postprzez Olaf » Pt cze 05, 2015 20:39

Dokłądnie, zgadzam się z podanymi rozwiązaniemi, kup mu iqman i nie będziecie mieli problemu
Olaf
 

Re: Mężowi nie staje...

Postprzez Lucyna » Pn lip 06, 2015 20:19

Ja prponuję zakup iqman, mój małżonek to stosował i obecnie seks jest dla nas znów wielką przyjemnością....
Lucyna
 

Re: Mężowi nie staje...

Postprzez Maks » Pn sie 24, 2015 18:57

Ja też miałem z tym problem i u mnie zdało egzamin zastosowanie iqman. Więc zobacz, może wam też pomoże? Ja w każdym razie bym spróbował
Maks
 

Re: Mężowi nie staje...

Postprzez Janek » So wrz 05, 2015 16:52

Ty nie czekaj, bo nie ma na co, jak najszybciej kup mu Iqman i po 3 miesiacach będzie jak nastolatek, któremu wiecznie mało,
Janek
 

Postprzez » So wrz 05, 2015 16:52

 

Następna strona

Powrót do Środki na potencję



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

x