Jak powiedzieć?

Dyskusja o środkach wzmacniających potencję

Jak powiedzieć?

Postprzez Ojotka » So mar 28, 2015 10:51

Jestem w kropce, nie wiem jak powiedzieć partnerowi, że jego interes jest coraz to słabszy, już nie stoi tak jak powinien i przez to przestaję go czuć. Zaczyna dochodzić do tego, ze seks staje się dla mnie czymś obrzydliwym, do czego zaczynam podchodzić na zasadzie, "znów muszę...". On albo udaje, albo nie widzi problemu, raz zaczęłam sugerować, ze coś jest nie tak, to zakończyło się awanturą, ze u niego ok, a pewnie to moja wina, bo byłam bardziej mokra, bo pewnie coś sobie wyobrażałam, albo po prostu wymyślam. Wiele czytałam o środkach takich jak Iqman, które to powodują poprawienie erekcji, tylko jak do niego dotrzeć, że faktycznie problem jest i że ja chcę mu pomóc...
Ojotka
 
Posty: 2
Dołączył(a): So kwi 12, 2014 09:23

Postprzez » So mar 28, 2015 10:51

 

Re: Jak powiedzieć?

Postprzez Dusia » So mar 28, 2015 11:04

Miałam podobna, ale nie dokładnie taką samą sytuację. W każdym razie ja zrobiłam tak. Kupiłam środek. Postawiłam na stole, rzuciłam qurvą i powiedziałam otwarcie, masz problem i albo go wyleczysz za pomocą tego środka lub podobnego, jak ten ci nie pasuje, albo od dzisiaj koniec z seksem, bo ja nie służę tylko jako obiekt dla Twojej przyjemności bo mi też cos się należy, a nie flak. A jak masz z tym jakiś problem i nie pasuje ci to co powiedziałam, to wolna droga, tam sa drzwi. Owszem ryzykowałam, że pójdzie, ale opłacio się i już jest ok, zrozumiał i zaczął brać tabletki. Po 3 miesiącach seks daje radość już nam a nie tylko jemu
Dusia
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr kwi 09, 2014 10:27

Re: Jak powiedzieć?

Postprzez Artur » N maja 03, 2015 20:49

Po pierwsze bez ironizowania, wyśmiewania itp... Szczerze i też bez zbytnego owijania w bawełnę. A co do samego problemu, bo też mnie on w swoim czasie dotkną, to uważam, że sam problem rozwiążecie za pomocą środka o nazwie IQman. Ja akurat kupowałem na Allegro
Artur
 

Re: Jak powiedzieć?

Postprzez MirekSAS » Pt cze 05, 2015 20:22

Ja bym nie owijał w bawełnę, owszem nie aby się wyśmiewać, ale bez paniki, w końću jak jesteście razem to chyba na dobre i na złe.. aco do samego sposobu wyjścia z problemu... to faktycznie iqman wydaje się optymalnym rozwiązaniem
MirekSAS
 

Re: Jak powiedzieć?

Postprzez Karol » Pn sie 24, 2015 19:02

Albo prosto z mostu, bez owijania w bawełne. Albo kup mu iqman, sobie jakieś podobne tabletki nie wiem na mniejsze łamanie się włosów i powiedz mu,że razem bierzecie witaminy, czy coś (tylko nie pomyl tabletek). Efekt zobaczysz po około miesiącu. Po 3 będziesz miała orgazmy, jakich nigdy jeszcze nie miałaś..
Karol
 

Re: Jak powiedzieć?

Postprzez PiotrD » So wrz 05, 2015 17:00

Normalnue, bez specjalnego owijania w bawełnę, ale z drugiej strony bez chamstwa i ironii. Albo kup mu iqman i postaw przed nosem... :D
PiotrD
 

Re: Jak powiedzieć?

Postprzez Lubiś » N wrz 20, 2015 16:03

Albo powiedz mu to otwarcie, albo sama kup tak jak ktos wcześniej ci napisał iqman i daj mu go
Lubiś
 

Re: Jak powiedzieć?

Postprzez Paula » Śr lis 18, 2015 22:00

Moim zdaniem tez nie ma co owijać w bawełnę. A co do skutecznego środka, to faktycznie IQman wydaje się być odpowiednim środkiem. Mój mąż stosował i naprawdę rewelacja...
Paula
 
Posty: 1
Dołączył(a): So kwi 12, 2014 10:21

Re: Jak powiedzieć?

Postprzez marcin 31 » Pn mar 26, 2018 22:08

Ojotka napisał(a):Jestem w kropce, nie wiem jak powiedzieć partnerowi, że jego interes jest coraz to słabszy, już nie stoi tak jak powinien i przez to przestaję go czuć. Zaczyna dochodzić do tego, ze seks staje się dla mnie czymś obrzydliwym, do czego zaczynam podchodzić na zasadzie, "znów muszę...". On albo udaje, albo nie widzi problemu, raz zaczęłam sugerować, ze coś jest nie tak, to zakończyło się awanturą, ze u niego ok, a pewnie to moja wina, bo byłam bardziej mokra, bo pewnie coś sobie wyobrażałam, albo po prostu wymyślam. Wiele czytałam o środkach takich jak Iqman, które to powodują poprawienie erekcji, tylko jak do niego dotrzeć, że faktycznie problem jest i że ja chcę mu pomóc...

Po prostupowiedz mu prawdę i kup IQman a nie sie bez sensu meczycie
marcin 31
 

Re: Jak powiedzieć?

Postprzez Agata » Pn maja 14, 2018 18:56

Otwarcie, u mnie był ten sam problem, w końcu kupiliśmy IQman i sprawa jest rozwiązana
Agata
 

Postprzez » Pn maja 14, 2018 18:56

 


Powrót do Środki na potencję



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron

x