Opinie na temat środków wspomagających potencję

Dyskusja o środkach wzmacniających potencję

Re: Opinie na temat środków wspomagających potencję

Postprzez Łukasz » Pn sie 24, 2015 18:59

MOim zdaniem obecnie najlepszym i najbardziej skutecznym jest środek, a właściwie powinienem napisac są tabletki o nazwie iqman. Sam je brałem i nie ma najmniejszego porównania jeżeli chodzi o moje możliwości seksualne, przed zastosowaniem tych tabletek, w stosunku do tego jakie one są dzisiaj
Łukasz
 

Postprzez » Pn sie 24, 2015 18:59

 

Re: Opinie na temat środków wspomagających potencję

Postprzez Adam » So wrz 05, 2015 16:54

Moja jest jak najbardziej pozytywna, miałem już dosyć poważne problemy z ereckją i zastosowałem iqman. Obecnie, może nie mam dokłądnie takich możliwości jak 18-latek, ale 25-latka bym zawstydził i jeżeli dziewczyna miała wybierać by tylko w kategorii udanego seksu, to jestem pewny że bym go pookonał
Adam
 

Re: Opinie na temat środków wspomagających potencję

Postprzez Dominik » N wrz 20, 2015 16:02

Sam stosowałam iqman i z tego względu uważam, ze mam pełne prawo wypowiedzieć się na temat właśnie tego środka. Niech za mój cały komentarz starczy jedno słowo r e w e l a c j a
Dominik
 

Re: Opinie na temat środków wspomagających potencję

Postprzez Donio » Śr lis 18, 2015 21:55

Ja stosowałem iqman i jestem bardzo zadowolony, w końcu seks bez obaw, że w połowie padnie w zwis... :D
Donio
 
Posty: 5
Dołączył(a): So kwi 12, 2014 18:56

Re: Opinie na temat środków wspomagających potencję

Postprzez karol » Cz sie 25, 2016 19:28

Ja też jestem bardzo zadolony z efektów jakie dało zastosowanie iqman. Erekcja super, a do tego znaczne wydłużył się czas samego stosunku
karol
 

Re: Opinie na temat środków wspomagających potencję

Postprzez Gonzo » So wrz 24, 2016 21:42

Moim zdaniem nie ma obecenie lepszego rozwiązanie, do tego opartego na naturalnych składnikach jak IQman
Gonzo
 

Re: Opinie na temat środków wspomagających potencję

Postprzez Zenek » N paź 23, 2016 19:29

Ja akurat nie mam zbyt dużego doświadczenia w tym względzie bo spotkałem się tylko z jednym tego typu środkiem - chodzi mi o IQman. Nie mniej jako jedynego go zastosowałem i niczego innego nie musiałem szukać, bo ten okazał się rewelacyjnie skuteczny
Zenek
 

Re: Opinie na temat środków wspomagających potencję

Postprzez Piotr U » Pn mar 26, 2018 22:16

W moim przypadku skutecznym sposobem na rozwiązanie problemu z potencją okazao się zastosowanie IQman. Wreszcie seks znoe jest przyjamnością
Piotr U
 

Re: Opinie na temat środków wspomagających potencję

Postprzez Karol Z » Pn maja 14, 2018 19:02

Moim zdaniem najlepszym pod tym względem jest IQman, który jest i skuteczny i bardzo szybko daje widoczną poprawę
Karol Z
 

Postprzez » Pn maja 14, 2018 19:02

 

Poprzednia strona

Powrót do Środki na potencję



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron

x