Jaki środek na potencję?

Dyskusja o środkach wzmacniających potencję

Jaki środek na potencję?

Postprzez Ofelia » Wt kwi 15, 2014 13:55

Mój brat ostatnio mi się przyznał, że musi poszukać sobie jakiś środek zwiększający potencję. Ja nie wiem co mu doradzić, mój mąż podobnie, bo jak sam zauważył (co mogę potwierdzić :D ) nie miał z tym problemów...
Ofelia
 
Posty: 5
Dołączył(a): So kwi 12, 2014 09:46

Postprzez » Wt kwi 15, 2014 13:55

 

Re: Jaki środek na potencję?

Postprzez 1980 » Pn maja 05, 2014 18:04

A może spróbuj mu zasugerować środek o nazwie IQMan. Jest to suplement diety, który obecnie jest wprowadzany na rynek Polski, z tego co doczytałem, jest on certyfikowany w UE. Zresztą w Anglii podobni jest juz dostęny i z tego co piszą na forach, to obecnie z tamtą nasi rodacy go kupują, bo w Polsce na razie można zapisać się na newslettera. Ale jak chcesz dokładniej sprawdzić, to proponuję odwiedzić http://iq-man.pl
1980
 
Posty: 4
Dołączył(a): So kwi 12, 2014 09:52

Re: Jaki środek na potencję?

Postprzez Robert » Wt cze 03, 2014 14:27

ja też bym się skłaniał w kierunku IQman. Sam go stosowałem i naprawdę uwązam, ze jest to dobry suplement
Robert
 
Posty: 6
Dołączył(a): So kwi 12, 2014 19:04

Re: Jaki środek na potencję?

Postprzez Jan » Pn wrz 15, 2014 14:44

Wiele osób piszę o IQman, zresztą z tego co zauważyłem, to środek ten jest tez polecany przez portal http://superopinie.pl, natomiast ja dla odmiany chce napisać o wręcz czymś odwrotnym czyli rozczarowaniu , a za takowe uważam Maxatin
Jan
 
Posty: 9
Dołączył(a): So wrz 13, 2014 20:31

Re: Jaki środek na potencję?

Postprzez Jachu » So lis 29, 2014 01:05

Z tych co są obecnie dostępne legalnie na rynku, to zdecydowanie, jeżeli chesz mieć faktyczne skuteczny środek, a nie tylko 15 minut i zwis w trakcie, to polecam IQman. Możesz go kupić czy na stronie polskego dystrybutora, czy na Allegro
Jachu
 

Re: Jaki środek na potencję?

Postprzez Mateusz » Śr mar 18, 2015 21:43

Jeżeli szukasz to najlepszym wyjściem jest zakup IQman. W każdym razie takie jest moje zdanie
Mateusz
 

Re: Jaki środek na potencję?

Postprzez Lukas » So mar 28, 2015 11:07

Zgadzam się z opiniami na temat iqman. Moim zdaniem jest to naprawdę skuteczny środek wspomagający potencją. Sam brałam i widzę dokładnie jaka jest różnica
Lukas
 
Posty: 2
Dołączył(a): So kwi 12, 2014 09:54

Re: Jaki środek na potencję?

Postprzez Dominator » N kwi 12, 2015 21:37

A ja nie rozumiem, z czego jest robione takie halo? W końcu czasowe problemy z erekcją ja przynajmniej traktuje na podobnej zasadzie, jak nie wiem przeziębienie, grypa... owszem, jak to trwa dłużej i się pogłębia to trzeba bić na alarm, ale taj jak wspomniałem z przeziębieniem, to w tym przypadku jak jest to idziemy do apteki po coś na przeziębienie, z jednej strony nie bagatelizujemy, aby nie dopuścić do zapalenia oskrzeli, ale z drugiej nie wariujemy i nie bijemy antybiotykiem. Z tym męskim problemem podobnie, sam tak miałem i brałem iqman, wieć wiem o czym jest nmowa
Dominator
 
Posty: 4
Dołączył(a): So sty 03, 2015 23:41

Re: Jaki środek na potencję?

Postprzez Miłosz » Pn kwi 27, 2015 20:12

Jak dla mnie jeżeli masz problemy z potencja, to najodpowiednieszym środkiem jest iqman, sam go stosowałem i wiem jak dobrze na mnie zadziałał
Miłosz
 

Re: Jaki środek na potencję?

Postprzez Marek » N maja 03, 2015 20:52

Zgadzam sie z opiniami jakie mogłem tu przeczytać na temat iqman. Sam brałem ten środek i jak najbardziej uważam, ze w przypadku problemów z potencją warto zastosować iqman.
Marek
 

Postprzez » N maja 03, 2015 20:52

 

Następna strona

Powrót do Środki na potencję



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron

x