Internetowy sklep z art. erotycznymi

Dyskusje o sklepach i hurtowniach z art. erotycznymi

Internetowy sklep z art. erotycznymi

Postprzez Sebastian » So kwi 12, 2014 16:33

Zastanawiam się nad otwarciem internetowego sklepu z art. erotycznymi połączonego ze sprzedażą na Allegro. Możecie ocenić taki pomysł? Czy taki biznes ma sens?
Sebastian
 
Posty: 8
Dołączył(a): So kwi 12, 2014 09:36

Postprzez » So kwi 12, 2014 16:33

 

Re: Internetowy sklep z art. erotycznymi

Postprzez Magda » Cz lis 26, 2015 17:13

Wszystko zależy od tego jakie ceny zaproponujesz klientowi, jakiej jakości towar. Nie wiem, wibrator wibratorowi nie równy. No i chyba, szczególnie w zakresie tego rodzaju przesyłek bardzo ważna jest dyskrecja i jakość samej wysyłki.Nie wiem, mając w założeniu sprzedaż internetową, na pewno bym nie nazywała czy to wyzywająco firmy, czy sklepu. raczej klient, który coś by u ciebie kupił i paczkę miałaby mu odebrać córka czy sąsiadka nie byłby zadowolony, gdyby takowa nadeszła z danymi nadawcy "Ostre dymanie" - sklep z artykułami erotycznymi. Raczej byś miała zamówienie od jednorazowe i opinię w necie szybko psującą ci szyki. Tu potrzebna jest dyskrecja i takt. To po pierwsze. Po drugie bardzo ważne jest, aby sam dostawca, ktory będzie w twoim imieniu realizował, był odpowiednio dobrany. Ja akurat korzystam z korporacji kurierskiej i jak na razie nigdy nie miałam ani jednej skargi od klienta...W każdym razie powodzenia...
Magda
 
Posty: 3
Dołączył(a): So kwi 12, 2014 10:18

Re: Internetowy sklep z art. erotycznymi

Postprzez zuzanka » So lut 04, 2017 15:49

Bardzo dobre opinie ma Secret Place. Nie wiem, czy znacie? Szukałam gadżetów i trafiłam na ogromny wybór dildo https://secretplace.pl/519-dilda , znanej marki, silikonowe, w różnych kształtach i rozmiarach.
zuzanka
 
Posty: 8
Dołączył(a): So lut 04, 2017 15:45

Postprzez » So lut 04, 2017 15:49

 


Powrót do Sklepy i hurtownie z art. erotycznymi



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron

x