Menstruacja

Wszystko o fetyszach

Menstruacja

Postprzez Darek » Pn mar 30, 2015 21:36

Szukam dziewczyn, które lubią jak im facet robi minetę podczas okresu. Ja to uwielbiam. Jest jakaś taka, to piszcie do mnie - adres mailowy dostępny we forum (PW). Najlepiej Warszawa i okolice. Idę zawsze na maksa. Nie interesuje mnie lizanie, jak dziurka jest zatkana tamponem, chyba, ze w trakcie mogę go wyjąc, i wylizać co do joty to co wyleci. Wiem, że to ostra perwersja, ale znałem dziewczynę, która to uwielbiała, niestety praca w Holandii i kontakt się skończył...
Darek
 
Posty: 2
Dołączył(a): So kwi 12, 2014 10:20

Postprzez » Pn mar 30, 2015 21:36

 

Re: Menstruacja

Postprzez Andrzej » Pt maja 22, 2015 20:22

Minety w takim czsie nie robiłem, ale pieścić ręką to jak najbardziej tak. Na szczęście ja nie musze szukać, moja żona nie ma co do tekich zabaw obiekcji...
Andrzej
 
Posty: 4
Dołączył(a): So kwi 12, 2014 19:03

Re: Menstruacja

Postprzez Iwona » Pt maja 22, 2015 20:37

Nigdy nie dałąbym sie wylizać ani dotknąć podczas okresu... Dla mnie sam seks w tym czasie jest nie do przyjęcia
Iwona
 
Posty: 8
Dołączył(a): So kwi 12, 2014 10:09

Re: Menstruacja

Postprzez Jolka » Wt cze 16, 2015 13:57

Nie łatwiej kupić nie wiem na rynku krew z kaczki i ją wypić? Człowieku zgłoś się do lekarza, bo masz ostro zryty łeb...
Jolka
 
Posty: 5
Dołączył(a): So kwi 12, 2014 10:11

Re: Menstruacja

Postprzez Ewelina » Wt cze 16, 2015 14:48

Jakoś bym się nie zgodziła na takie zabawy...
Ewelina
 
Posty: 7
Dołączył(a): So kwi 12, 2014 10:11

Re: Menstruacja

Postprzez Jurek » Pn lip 06, 2015 20:07

A moja żoneczka raz dała się namówić i uwielbia taką zabawę. Ba nawet woli bym ją pieścił jężykiem w czasie okresu, a nie jak go nie ma. Owszem jest jeden warunek, cipeczka musi być świeżo umyta, ale rewelacja w odczuciach
Jurek
 

Re: Menstruacja

Postprzez Patrycjusz » Wt mar 29, 2016 21:36

Jak masz tego rodzaju pomysły, to zamiast proszenia się i trafiania przeważnie kulą w płot lepiej zajrzyj na http://seksownia24.pl/ Moim zdaniem to znacznie lepsze rozwiązanie
Patrycjusz
 

Re: Menstruacja

Postprzez Darek » Pn lip 11, 2016 19:17

Jolka napisał(a):Nie łatwiej kupić nie wiem na rynku krew z kaczki i ją wypić? Człowieku zgłoś się do lekarza, bo masz ostro zryty łeb...

Rozumiem, że masz na myśli swoją "kaczkę" :D :D :D :D :D
A teraz na poważnie...dlaczego mam niby zryty łeb? Po prostu to lubię.. Nikogo do tego nie zmuszam, Mojej partnerce też musi to odpowiadać... zresztą od napisania tego postu znalazłem kilka dziewczyn, lubiących jak je się pieści oralnie podczas okresu... Zajefajne wrażenie dla nich i dla mnie... Nie wiem... jak ty z mężem sie kochasz tylko "na misjonarza" to ja nie piszę że masz zryty łeb... bo zachowujesz się jak cnotka niewydymka... Dlaczego więc mnie obrażasz? A przy okazji... patrząc po tym jakie orgazmy miały te dziewczyny... nie wiesz co tracisz...
Darek
 
Posty: 2
Dołączył(a): So kwi 12, 2014 10:20

Postprzez » Pn lip 11, 2016 19:17

 


Powrót do Fetysze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron

x