Wirtualne związki

Dyskusje na temat kochanek i kochanków, o nich jak i z ich punktu widzenia

Wirtualne związki

Postprzez Alicja » So kwi 12, 2014 20:52

Moja przyjaciółka poznała "faceta życia" przez internet. problem w tym, że ja zdaje sobie sprawę, że to co w życiu nie musi być takie jak w sieci. Ona jakoś nie bierze tego pod uwagę. Do tego jest strasznie wrażliwa. Boję się, że jak dojdzie co do czego, to okaże się, że książę jest w rzeczywistości trollem. Pół biedy (podobnie jak ja wygląd na zasadzie chudy, gruby, piegowaty, łysy czy nie - nie jest dla niej najważniejsze) jak się okaże, że zdjęcie nie do końca prezentowały jego. Choć takie kłamstwo nie rokuje na przyszłość. Ale jak się okaże, że dany pacjent ma żonę itp? Przecież, około połowy można liczyć tego rodzaju ofert, to zdrada partnera? Nie wiem jak jej pomoc, bo ostatni chłopak ją faktycznie zdradził w realu i było z nią ciężko.... totalna załamka, jak teraz też żle trafi to boję się o jej psychikę...
Alicja
 
Posty: 6
Dołączył(a): So kwi 12, 2014 09:42

Postprzez » So kwi 12, 2014 20:52

 

Re: Wirtualne związki

Postprzez Maxima » Wt kwi 15, 2014 13:31

W sumie na upartego, to na taki sam chory układ może trafić w realu... owszem, zdjęcie zbędne, bo widzi pacjenta live, ale że na żonę, dzieci i inne tego rodzaju "grzeszki" może skutecznie ukrywać. Sama miałam w pobliżu przykład, że dziewczyna zorientowała się, że jej narzeczony (było po oficjalnych zaręczynach z planami ślubnymi "za rok, może dwa" :D , ale fakt, że uczciwie sami tak zaplanowali, zaręczyny, a póżniej z dwa lata na stabilizację i dopiero ślub i wspólne zamieszkanie - problem w tym, że narzeczony nie fair) ma żonę i 2 dzieci.....
Maxima
 
Posty: 4
Dołączył(a): So kwi 12, 2014 09:45

Re: Wirtualne związki

Postprzez Matylda » N lip 03, 2016 20:35

A ja znalazłam partnera na portalu http://seksownia24.pl , z tym iż z góry zakładałam, ze szukam partnera do ostrzejszego seksu, a nie kandydata na męża... na to mam jeszcze czas
Matylda
 
Posty: 2
Dołączył(a): N lip 03, 2016 20:29

Postprzez » N lip 03, 2016 20:35

 


Powrót do Zdrada



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron

x