Prostytucja nieletnich

Jak odbierana jest prostytucja dzisiaj, jej legalność, zagrożenia z nią zwązane

Prostytucja nieletnich

Postprzez KKSFan » Pn kwi 14, 2014 12:27

Nie mam nic do prostytutek, gdy takową uprawiają osoby pełnoletnie, choć nigdy z usług takowych nie korzystałem. Po prostu podczas seksu uwielbiam całować całą partnerkę, dotykanie ustami i językiem vaginy partnerki jest dla mnie swoistego rodzaju fetyszem, a jakoś nie wyobrażam sobie tego robić, ze świadomością, że przed kilkoma minutami wkładał tam swojego członka inny facet, a może nawet się tam spuścił... Soty, chyba od razu byłby paw nad pawie. Ale nie o tym chciałem napisać. Tak jak wspomniałem, nie mam nic do prostytutek. Same chciały taki zawód, ich sprawa. Jednak jestem przerażony, z tym co się dzieje z dziewczynkami (bo jak inaczej to nazwać)które chodzą do gimnazjum czy liceum. Pomijam, że zbokoli, którzy korzystają z takich usług seksulanych powinno się z automatu kastrować, ale dokąd zmierzamy jako społeczeństwo, że dzieci w tym wieku się sprzedają, zresztą patrząc co piszą czy pokazują w programach publicystycznych, to sprawa dotyczy też młodych chłopców. Pisze o tym dlatego, że sam mam dorastającą córkę i włosy mi się jeżą na głowie jak pomyślę, do czego jest zdolna obecnie młodzież, jaki wpływ może mieć np nieodpowiednia koleżanka, czy chęć pokazania się że jest się cool (w ich mniemaniu) Do tego z drugiego bieguna bezstresowe wychowania. Nie abym był zwolennikiem katowania dzieci, ale... no właśnie ale... pamiętam jak siostra pocałowała chłopaka w wieku 16 lat na ulicy. Ja wtedy miałem 18, obecnie "człapię się pod 40". W każdym razie, widziała ten "niecny czyn" sąsiadka, która skwapliwie zdała relację mamie. Pamiętam jak by to było dzisiaj, jak siostra zarobiła szlaban i "ozdobne 5 palców na policzku". Pamiętam, że wtedy, szlaban rozumiałem, uderzeniem w twarz byłem oburzony, choć z tego co pamiętam był to jeden jedyny przypadek, gdy mama podniosła rękę na siostrę. A dzisiaj? Po takiej akcji szanowna 16 by wyśmiała rodzica, że się czepia, w przypadku uderzenia przypuszczam, że zgłosiłaby to na Policję. Zresztą o czym tu pisać. Sam byłem świadkiem jak w tym wieku dziewczyny wchodziły do męskiej toalety. Wiadomo w jakim celu....Nie wyobrażam sobie co będzie dalej, powiedzmy za czasów moich pra pra pra pra wnuków...
KKSFan
 
Posty: 5
Dołączył(a): So kwi 12, 2014 18:54

Postprzez » Pn kwi 14, 2014 12:27

 

Re: Prostytucja nieletnich

Postprzez Paweł » N lip 03, 2016 21:03

Prostytucja nieletnich powinna być z pełna surowością ścigana... i nie chodzi mi tu o faktyczne małotaty... ale nawet o takie 16-17 latko, co to niby mogą legalnie uprawiać seks... nawet w takich przyapdkach powinno to byc ścigane... Nie wiem masz ochotę na eksperymenty. Nie ma sprawy... z osoba dorosła... panie, otwarte na różnego rodzaju propozycje można znaleźc choćby na http://seksownia24.pl i wcale nie muszą to być 17-latki...
Paweł
 

Postprzez » N lip 03, 2016 21:03

 


Powrót do Prostytucja



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron

x