Striptiz na imprezie...

Dyskusje na temat striptizu

Striptiz na imprezie...

Postprzez Ojo » Pn kwi 14, 2014 12:01

Czy striptiz powinien być na imprezach okolicznościowych....Nie wiem, jak podejść do tematy, bo sprawa i smutna i moim zdaniem komiczna. Ostatnio byłem na szkoleniu w nowej pracy. Wszystko ładnie i pięknie, że tak napisze tradycyjnie, czyli 1/2 dnia faktycznego szkolenia, a reszta wolna amerykanka z ostrym piciem. Ja zamiast picia wolałem wskoczyć do Niemiec (impreza była w przygranicznej miejscowości). Nie mniej ostatniego dnia, była "uroczysta kolacja" z totalnym moim zdaniem przegięciem jeżeli chodzi o alkohol.... i jeszcze jedna sprawa. Ekipa na szkoleniu była mieszanka, jak to normalne jest w firmach. A na tej kolacji szef jako urozmaicenie załatwił występy artystyczne w postaci... striptizu... Raz, że Pani która się rozbierała wątpliwej urody, ale o gustach nie będę dyskutował, części, szczególnie tej po kilku głębszych (w tym szefowi - patrząc po zachowaniu) się podobała. Mi nie bardzo, tym bardziej zażenowane były koleżanki z pracy.... Raz, że dla nich to wątpliwa przyjemność, a dwa striptizerka miała chyba dwojakie upodobania, bo w trakcie rozbierania, jak i podczas 10 minutowego tańca pseudo erotycznego (inaczej tego nie umiem nazwać) próbowały "ocierać" się zarówno o mężczyzn jak i kobiety (te akurat oprócz jednej widać było, że były strasznie zniesmaczone). Czy taki układ jest normalny???? I powiem otwarcie, bo któraś z Pań na tyle się tam wściekła (moje przypuszczenie), że po powrocie mieliśmy kontrolę z US we firmie (nie wierzę w przypadki) i ta podobno nic nie wykazała (podobno poszło właśnie o tę striptizerkę ale na jego [szefa] szczęście to był występ za jego prywatne pieniądze a nie na koszt firmy...) Czy coś takiego powinni być tak przeprowadzane?
Ojo
 
Posty: 3
Dołączył(a): So kwi 12, 2014 09:16

Postprzez » Pn kwi 14, 2014 12:01

 

Re: Striptiz na imprezie...

Postprzez Artur » N lip 03, 2016 21:07

Ja akurat uważam, ze tego rodzaju zabawy powinny odbywać się w sypialni... Nawet jak jest to orgia, to że tak napisze nie w sali restauracyjnej czy konferencyjnej... sam mam różne pomysły związane z seksem.. często szukam Pań o podobnych upodobaniach na http://seksownia24.pl nie mniej nie do zabawy w restauracji...
Artur
 

Re: Striptiz na imprezie...

Postprzez Mariusz Bąk » Pn lip 11, 2016 19:10

Ja akurat na tej stronie znalazłem partnerke do łóźka dla mnie i żony... Już od dłuższego czasu przypuszczałem, że moja ślubna jest biseksualna... a teraz ... seks rewelacja, tym bardziej, ze dziewczyny z seksownia24.pl też wybieramy biseksulane, więc zabawę mamy we dwoje
Mariusz Bąk
 

Re: Striptiz na imprezie...

Postprzez DariuszT » Pt paź 23, 2020 18:42

Moim zdaniem można też na imprezie kompa podłączyć pod duży ekran i zagrać w rozbierany poker na http://strippokerhd.com
DariuszT
 

Postprzez » Pt paź 23, 2020 18:42

 


Powrót do Striptiz



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron

x